Kraków

Dom Pomocy Społecznej, ul. Łanowa 39

29 października
Już po raz ósmy zorganizowaliśmy festiwal, który rok rocznie jest niezwykłym spotkaniem ludzi kochających śpiewać. Tak też i stało się i tym razem. Z powodu wciąż panujących obostrzeń pandemicznych nie mogliśmy cieszyć się występami na żywo.

Nadesłane w formie plików MP3 piosenki zaprezentowane zostały 29 października podczas dnia festiwalowego. W wydarzeniu wzięło udział dziesięć prezentacji z sześciu krakowskich Domów. Naszą propozycję, „Uciekaj moje serce” z filmu „ Jan Serce”, przedstawiła p. Teresa przy akompaniamencie gitarowym p. Janusza. Festiwalowa publiczność oprócz słuchania konkursowych piosenek brała udział w muzycznych zagadkach  i wspólnie śpiewała.
Jeśli konkurs to również Jury, którym tym razem byli pracownicy Działu Opiekuńczo- Terapeutycznego pp. Gloria, Ola, Kasia i Janusz. Zgodnie z regulaminem Festiwalu Jury postanowiło przyznać:
- wyróżnienie
paniom Ewie i Teresie / DPS, ul. Radziwiłłowska 28 / za piosenkę „ O mnie się nie martw”
- nagrodę główną Złotą Filmową Nutę 2021
p. Agnieszce / DPS, ul. Łanowa 41 / za piosenkę „Ta noc do innych jest niepodobna”

Kierując się ideą pełni zachowania bezstronności Jury postanowiło nie obejmować oceną   prezentacji     przygotowanej    przez Dom Organizatora.

Jako organizatorzy serdecznie GRATULUJEMY uczestnikom ich prezentacji, a laureatom  festiwalowych trofeów! Mamy nadzieję, że kolejne nasze muzyczne spotkanie odbędzie się w prawdziwie festiwalowych warunkach.                                                        Do usłyszenia i zobaczenia  !!!