Kraków

Dom Pomocy Społecznej, ul. Łanowa 39

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy   do udziału w Moście Modlitewnym. W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, w Godzinę Łaski, przez wstawiennictwo Matki Bożej, wspólnie będziemy wypraszać  potrzebne łaski dla Mieszkańców i Personelu Domów Pomocy Społecznej. 

Czytaj więcej: Sercem wspieram misje - Godzina Łaski 

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Państwa Domu na:
 VIII Festiwal Polskiej Piosenki Serialowej  i Filmowe
„Złota Filmowa Nuta 2021”

Oczekując festiwalowych prezentacji  muzycznie pozdrawiamy !

    Kierownik  muzyczny Festiwalu                                           Dyrektor
                            Janusz Rojek                                                          mgr Renata Gałka

  1. Odwiedziny Mieszkańców zgodnie z harmonogramem odbywają się w holu na parterze w miejscu do tego wyznaczonym( bardzo proszę o przestrzeganie godzin odwiedzin). Podczas spotkań obowiązuje reżim sanitarny zgodnie z zasadą DDM ( dystans , dezynfekcja , maseczki).
  2. W wyjątkowych sytuacjach ( Mieszkańcy stale leżący, nie opuszczający pokoju) odwiedziny odbywają się w pokoju z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego- maseczka, fartuch jednorazowy, czas odwiedzin max 20 min przez jedną osobę jednocześnie. Informacja o tym iż odwiedziny odbędą się w pokoju powinna być ujęta w harmonogramie.
  3. Jeśli bliscy zabierają Mieszkańca na spacer ta informacja również powinna być ujęta w harmonogramie celem przygotowania Mieszkańca do wyjścia na zewnątrz. Podczas wyjść na zewnątrz nie obowiązuje maseczka, należy w miarę możliwości zachować dystans.